|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Samuraje szkolili się z udzielania pierwszej pomocy

zdjęcia nadesłane

W minionym tygodniu odbyła się pierwsza część kursu z pierwszej pomocy przedmedycznej dla karateków Samuraja Gniezno.

Wydarzenie to miało miejsce w sali treningowej (sekcji gnieźnieńskiej) w Studio Szymański Fitness w Gnieźnie. Pomimo okresu wakacyjnego szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem ponieważ uczestniczyło w nim łącznie kilkadziesiąt osób ze wszystkich sekcji Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno tj. Gniezna, Trzemeszna, Zdziechowy i Łubowa.

Szkolenie przy wykorzystaniu profesjonalnego wyposażenia medycznego m. in. fantomów do resuscytacji prowadził wykwalifikowany ratownik medyczny – Piotr Kordek. – W wydarzeniu brali udział członkowie naszej Akademii, a także ich rodzice. Naszym celem jest przeprowadzenie takich szkoleń cyklicznie żeby uzupełniać i ugruntowywać wiedzę w tym zakresie. Przecież taka wiedza i umiejętność zachowania to nasze wspólne bezpieczeństwo – informują przedstawiciele klubu. Następne szkolenia planowane są w kolejnym sezonie treningowym tj. 2024-2025.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.