|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Zawodnicy GTT Diament na mistrzostwach w Poznaniu

Zdjęcie nadesłane

Kilka dni temu zawodnicy klubu GTT Diament Budex Gniezno uczestniczyli w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego w Pływaniu i Ogólnopolskim Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności stylowej 11-12 latków , które odbyły się Termach Maltańskich w Poznaniu.

Dwudniowe zmagania naszych pływaków były dla nich dużym przeżyciem i sporym wyzwaniem a szczególnie dla najmłodszych w roczniku 2011, 2010. Czwórka zawodników z klubu GTT Diament w składzie: Weronika Tomczak, Ernest Kuleczka, Zofia Zacharko, Antoni Jankowski startowała w wielu konkurencjach na różnych dystansach, gdzie rywalizowała z najlepszymi zawodnikami z największych klubów z wielkopolski (22 kluby i ponad 350 zawodników), poprawiając swoje życiówki i zdobywając spore doświadczenie.

Bardzo dobre wyniki uzyskali:

– Weronika Tomczak, zdobywająca 4 miejsce na dystansie 200 m styl grzbietowy, 5 miejsce na dystansie 100 m styl grzbietowy, 9 miejsce na dystansie 50 m styl grzbietowy, 9 miejsce na dystansie 400 m styl dowolny, 10 miejsce na dystansie 200 m styl zmienny.

– Ernest Kuleczka osiągając 11 miejsce na dystansie 400 m styl dowolny

– Antoni Jankowski zajmując 14 miejsce na dystansie 200 m styl klasyczny

– Zofia Zacharko plasująca się na 18 miejscu na dystansie 400 m styl dowolny

Dla dwóch zawodników był to pierwszy start w tak ważnej imprezie sportowej. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.