|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Tydzień do otwarcia lodowiska – podano ceny wstępu

lodowisko
Źródło: Lodowisko Gniezno

W pierwszy wtorek grudnia ruszy sztuczne lodowisko przy ul. Konikowo. Podano już ceny wstępu oraz godziny jego otwarcia.

Zgodnie z pięcioletnią umową, zawartą przed rokiem, lodowisko będzie udostępnione codziennie od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 10:00 do 22:00, ze zmianami w okresie świąteczno-noworocznym (tu należy śledzić stronę lodowiska).

Powierzchnia tegorocznego lodowiska wynosi ponad 800 metrów kwadratowych, co będzie pozwalało na korzystanie z niego jednocześnie przez 100 osób. Cały obiekt jest zadaszony, co pozwala na korzystanie także podczas niepogody. – Infrastruktura lodowiska powiększona zostanie także o elementy niezbędne do jego funkcjonowania: wypożyczalnię wyposażoną w 160 par łyżew oraz przebieralnię – informuje Magistrat.

Wstęp na lodowisko pozostaje na tych samych zasadach, co w ubiegłym roku: bilet normalny będzie kosztować 8 zł, ulgowy 5 zł, a wypożyczenie łyżew 8 zł. Dla seniorów i członków rodzin 3+ posiadających stosowne karty, zarówno bilet, jak i wypożyczenie łyżew kosztować będzie 3 zł.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.