|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

6 medali Samurajów w Zielonej Górze

karateczki Samuraja Gniezno
Zdjęcie nadesłane

W minioną niedzielę 27 listopada 2022 r. w Zielonej Górze został rozegrany IX Turniej Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra. Na turnieju nie mogło zabraknąć przedstawicieli Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno. Do Winnego Grodu pojechała czwórka naszych reprezentantów: Maja Barczak, Sonia Nowicka, Weronika Szopińska i Kacper Zając. Samuraje jak zawsze nie zawiedli i zdobyli 6 medali: 2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe!

I tak Maja Barczak wywalczyła złoty medal w kata i srebrny w kumite, Sonia Nowicka pokonując zawodniczki z wyższymi pasami zdobyła srebro w kumite i brąz w kata, a Kacper Zając wywalczył złoto w kumite i brąz w kata. Weronika tym razem bez medalu, ale nie można było odmówić jej woli walki.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! – Na zakończenie roku kalendarzowego to świetne informacje, które napawają optymizmem przed kolejnymi wyzwaniami. Nie zaprzestajemy treningów, a podziękowania należy skierować do trenerów naszych zawodniczek i zawodników: Senseia Andrzeja Zarzecznego (5 Dan), Senseia Radosława Tomczaka (1 Dan) i Senseia Tomasza Majrzaka (1 Dan) – informuje klub.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.