|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Mikołajkowy Turniej halowy kobiet PS Gniezno CUP 2022 za nami

Zdjęcie nadesłane

W minioną niedzielę rozegrany został turniej halowy kobiet, w którym udział wzięło kilka zespołów – to tylko pokazało, że nie tylko panowie potrafią świetnie grać a przy tym bawić się i popisywać się wieloma niekonwencjonalnymi zagraniami piłkarskimi.

Tego dnia przy ul. Sportowej 5 organizatorzy ugościli takie drużyny jak Meblorz Swarzędz, Kotwica Kórnik Lejdis oraz PS Gniezno Lejdis I i PS Gniezno Lejdis II. Jak się okazało, wszystkie zespoły pokazały niemałe umiejętności, a na boisku można było zauważyć bardzo zacięte widowisko.

Panie z Gniezna nie były aż tak gościnne dla rywalek spoza Pierwszej Stolicy Polski, ponieważ zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce i z uśmiechami na twarzach odebrały puchar i medale. – Dziękujemy za obecność i rywalizacje w fantastycznej atmosferze zespołowi z Kórnika oraz Swarzędza, z którymi z pewnością spotkamy się jeszcze niejednokrotnie – informują organizatorzy. Jednocześnie cały czas zachęcają do dołączenia do drużyny kobiet PS Gniezno Lejdis. Więcej informacji można uzyskać pod nr. 601-734-487 lub poprzez messengera akademii PS Gniezno. Poniżej link do filmiku z całej imprezy https://fb.watch/hdJFh_YYE7/

 

#Tagi

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.