Przejdź do treści głównej

Tag: miejski ośrodek kultury

Włoska kultura, fotografia, brydż – sekcje MOK zapraszają

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w najbliższych spotkaniach kół zainteresowań, odbywających się przy ul. Łubieńskiego. W najbliższym czasie kolejne trzy, do których można dołączać i brać udział w rozmowach z ludźmi ciekawymi świata, sztuki i wspólnego spędzania czasu. Od lat działają tu kluby i sekcje, które regularnie zapraszają mieszkańców do rozwijania swoich pasji. W nowym roku nie zabraknie inspirujących propozycji.

Czytaj dalej

Warsztatowy weekend w gnieźnieńskim Domu Powstańca

W miniony weekend Dom Powstańca Wielkopolskiego stał się miejscem wyjątkowych spotkań z historią, upamiętniających 107. rocznicę wybuchu powstania wielkopolskiego. Dla wszystkich zaproponowano otwartą formułę warsztatów, zachęcając do wspólnego przeżywania tej rocznicy w rodzinny sposób.

Czytaj dalej

Fabryka Prezentów w MOK-u – świąteczny jarmark, spektakl i grudniowa magia

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie zaprasza przed świętami do swojej Fabryki Prezentów – miejsca, w którym świąteczna atmosfera miesza się z kreatywnością, lokalnym rzemiosłem i ciepłem wspólnego przeżywania grudniowego czasu. Nawet jeśli przygotowania do świąt pochłaniają każdego bez reszty, MOK podkreśla, że warto na moment zwolnić i odwiedzić jego przestrzeń, w której czekają wyjątkowe atrakcje.

Czytaj dalej

Koncert charytatywny GSE Tension dla Amelki

G.S.E.Tension i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na wydarzenie, które ma na celu wsparcie zbiórki środków na leczenie i rehabilitację Amelki. Najbliższa niedziela to będzie wieczór pełen muzyki, wzruszeń i realnego wsparcia – każdy bilet i każda obecność mają znaczenie. Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc Amelce.

Czytaj dalej

„Żywe Obrazy” na fotografii w wykonaniu gnieźnieńskich przedszkolaków

W miniony wtorek w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się finał Międzyprzedszkolnego Konkursu Fotograficznego „Żywe Obrazy”, organizowanego przez Przedszkole nr 15 „Pszczółka Maja” oraz Przedszkole nr 10 z oddziałami integracyjnymi „Janek Wędrowniczek”. W wydarzeniu wzięło udział aż 13 publicznych przedszkoli, a sala MOK wypełniła się dziećmi, rodzicami i gośćmi, którzy przyszli podziwiać małych artystów.

Czytaj dalej

II Forum Organizacji Pozarządowych w Gnieźnie – wiedza i inspiracje dla lokalnych NGO-sów

22 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbyło się II Forum Organizacji Pozarządowych – spotkanie integrujące środowisko NGO z miasta i całego powiatu. Wydarzenie zgromadziło ponad stu przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji oraz klubów sportowych, którzy przyjechali, by poszerzyć swoją wiedzę na temat pozyskiwania środków zewnętrznych i skutecznego realizowania celów społecznych.

Czytaj dalej