Przejdź do treści głównej

Tag: miejski ośrodek kultury

Kulturalny weekend w MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie zaprasza mieszkańców na serię wydarzeń, które w ostatnich dniach listopada wypełnią przestrzeń instytucji muzyką, sztuką, ruchem i twórczą energią. W programie znalazły się zarówno profesjonalne koncerty, jak i propozycje dla rodzin, młodzieży oraz dorosłych.

Czytaj dalej

25 lat (i więcej) pasji do gór. W MOK-u otwarto wystawę Klubu Sportów Górskich „Direta”

W holu Miejskiego Ośrodka Kultury otwarto wyjątkową wystawę fotograficzną poświęconą 25-leciu Klubu Sportów Górskich „Direta”. Wydarzenie przyciągnęło licznych sympatyków wspinania, obecnych i byłych członków Klubu, a także mieszkańców ciekawych historii z górskich szlaków.

Czytaj dalej

O przyszłości w 1000-leciu. Młodzi będą mówić o potrzebach młodych

W poniedziałek 24 listopada 2025 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się bezpłatna konferencja „1000-LECIE” skierowana do 200 młodych osób z naszego miasta i całego kraju. Będzie to okazja porozmawiać, w cieniu ważnej rocznicy dla kraju, o przyszłości kolejnych pokoleń wkraczających w dorosłość. Można się jeszcze zapisywać do udziału w spotkaniach.

Czytaj dalej

Bliscy i znajomi, także ze świata kultury, pożegnali śp. Pawła Kostusiaka

W czwartkowe przedpołudnie odbył się pogrzeb wieloletniego dyrektora MOK-u, a także animatora życia kulturalnego oraz miłośnika fotografii, który przez lata prowadził tę sekcję tematyczną w ośrodku. W ostatniej drodze, poza rodziną, uczestniczyli także dawni współpracownicy oraz osoby, z którymi zetknął się w swoim życiu zawodowym i prywatnym.

Czytaj dalej