Tag: mks pr
W miniony weekend drużyna Enea MKS Gniezno wzięła udział w turnieju o Puchar Miasta Brna w Czechach. Zawodniczki trenera Petera Kostki zmierzyły się z zespołami z Węgier, Chorwacji oraz Czech, ostatecznie zajmując 2. miejsce w klasyfikacji końcowej.
Enea MKS Gniezno zaprasza na prezentację drużyny i sparing z Energą Start Elbląg
Już w najbliższy piątek, 15 sierpnia, w hali im. Mieczysława Łopatki przy ulicy Sportowej 3 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich kibiców piłki ręcznej. O godzinie 16:30 rozpocznie się oficjalna prezentacja drużyny Enea MKS Gniezno na sezon 2025/26.
Rusza sprzedaż karnetów na mecze Enea MKS Gniezno w sezonie 2025/26
Klub informuje o rozpoczętej sprzedaży karnetów na nowy sezon rozgrywkowy. Kibice Pszczół ponownie będą mogli zająć swoje ulubione miejsca w hali im. Mieczysława Łopatki – klub utrzymuje długo wyczekiwaną możliwość stałej rezerwacji konkretnego krzesełka.
Nowy trener, dobrze znane miejsce – rozmowa z Peterem Kostką
Po kilku tygodniach pracy w Gnieźnie i przejęciu drużyny, nowy trener dzieli się pierwszymi wrażeniami z pobytu w klubie i mieście. W rozmowie opowiada o atmosferze w zespole, współpracy ze sztabem szkoleniowym, podejściu do przygotowań fizycznych i celach na nadchodzący sezon. Porusza również kwestie budowania systemu gry, znaczenia detali w treningu oraz integracji nowych zawodniczek.
Pierwsze mecze treningowe Pszczół
Zespół Żółto-czarnych przygotowuje się do startu sezonu 2025/26. Zawodniczki mają za sobą treningi indywidualne, a teraz kontynuują swoją pracę drużynowo w treningach siłowych, biegowych i halowych. Już niebawem kibice będą mogli zobaczyć drużynę podczas pierwszych meczów treningowych. Klub zaprasza do wspierania zawodniczek z trybun hali sportowej przy ulicy Cieszkowskiego 17 i informuje o szczegółach wydarzeń oraz sposobie odbioru bezpłatnych biletów.
Enea nowym sponsorem tytularnym piłkarek ręcznych MKS Gniezno
W nowym sezonie sponsorem tytularnym drużyny MKS Gniezno zostaje Enea – jeden z liderów polskiego rynku elektroenergetycznego, aktywnie wspierający rozwój sportu. Zawodniczki MKS Gniezno w poprzednim sezonie zajęły 5. miejsce w Superlidze, a debiutując w Pucharze Europy dotarły do topowej ósemki.
Znamy terminarz sezonu 2025/2026 ORLEN Superligi Kobiet
Superliga sp. z o.o. ogłosiła terminarz meczów ORLEN Superligi Kobiet. W sezonie 2025/2026 zostanie rozegranych łącznie 28 serii. Inauguracja rozgrywek nastąpi 30 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie zostanie rozegrany mecz o Superpuchar Polski.
Peter Kostka poprowadzi dalej MKS PR
Już w trakcie sezonu 2024/25, Robert Popek podjął dość niespodziewaną decyzję o ustąpieniu z funkcji pierwszego trenera Pszczół, a jego miejsce zajął ówczesny drugi trener, Roman Solarek. Wiadomym było, iż ten drugi poprowadzi zespół tylko do końca rozgrywek. Teraz działacze gnieźnieńskiego klubu pochwalili się nowym trenerem drużyny.
Radosny dzień dziecka na Placu św. Wojciecha
Tysiące gnieźnian, ale także mieszkańców powiatu czy turystów odwiedzających Pierwszą Stolicę Polski, wzięło udział w Królewskim Dniu Dziecka, który odbył się w niedzielne południe. Słoneczna pogoda tylko zachęcała do zabawy, choć czasem trzeba było swoje odczekać w kolejkach.
MKS PR zakończył sezon
Jeszcze nie tak dawno temu wszyscy mogli usłyszeć pierwszy gwizdek sezonu 2024/25. Teraz będzie go można usłyszeć po raz ostatni. W najbliższą niedzielę, gnieźnianki zagrają swoje ostatnie spotkanie, a tym samym ich mecz z ekipą z Piotrkowa Trybunalskiego zamknie nam tegoroczne rozgrywki ORLEN Superligi Kobiet.
Czas pożegnań w MKS-ie
Każda historia ma swój koniec – nie inaczej jest i tym razem. Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, po prezentacji zawodniczek, klub oficjalnie ogłosił, że czterech z nich nie zobaczymy już w przyszłym sezonie w Żółto-czarnych barwach.
Pszczoły zwyciężają na koniec przy Sportowej 3!
W hali im. Mieczysława Łopatki spotkały się dziś drużyny, które sąsiadują w tabeli Orlen Superligi. Taki sam dorobek punktowy oraz idealnie równy bilans bramek dawał wręcz pewność, że kibice mogli się spodziewać bardzo wyrównanej rywalizacji. Tak właśnie było. Mimo iż Pszczoły prowadziły od początku do końca to zawodniczki Piotrcovii nie odpuszczały aż do ostatniej syreny. Po niej na tablicy widniał wynik 32:25.













