Tag: mks pr
Powiat Gnieźnieński ponownie został oficjalnym sponsorem piłkarek ręcznych MKS URBIS Gniezno. Uroczyste podpisanie umowy odbyło 21 maja, podczas ostatniego w tym sezonie meczu „u siebie”.
Trzy Pszczoły nominowane do tytułu Gladiatorów 2025. Głosowanie trwa tylko do północy
Już tylko godziny pozostały do zakończenia głosowania w plebiscycie Gladiatory 2025 ORLEN Superligi Kobiet. Gnieźnieńscy kibice nigdy nie zawodzą, niech tak samo będzie także dziś. To ostatni moment aby oddać głos na nasze Pszczoły.
Ostatnie starcie przy ul. Sportowej 3
Przed gnieźniankami zostały już tylko dwa spotkania, z czego najbliższe będzie ostatnim w „Pszczelim Ulu”. Już w najbliższą środę rozegrane zostanie zaległe starcie pomiędzy MKS URBIS Gniezno, a MKS Piotrcovią Piotrków Trybunalski.
Gnieźnianki uległy lubliniankom
W ostatnim domowym meczu sezonu 2024/2025 ORLEN Superligi Kobiet w wykonaniu PGE MKS-u FunFloor Lublin gospodynie pokonały MKS URBiS Gniezno. Wicemistrzynie Polski z Lublina zwyciężyły przed własną publicznością 36:31.
Brazylijka zagra w Gnieźnie
MKS URBIS Gniezno nie zwalnia tempa w ofensywie transferowej. Dziś władze klubu z pierwszej stolicy Polski pochwaliły się kolejnym wzmocnieniem zespołu z grodu Lecha. W nadchodzącym sezonie do drużyny dołączy zawodniczka rodem z Brazylii.
Nikola Szczepanik na dłużej w MKS-ie
Klub z Gniezna pochwalił się kolejnym kontraktem z zawodniczką. Tym razem na przedłużenie umowy zdecydowała się prawoskrzydłowa, Nikola Szczepanik.
Thriller dla Gniezna
Przed rozpoczęciem spotkania było wiadomo, że emocji nie zabraknie. Praktycznie każdy pojedynek gnieźnieńsko-elbląski przynosi kibicom wiele wrażeń. Ten stan rzeczy nie uległ zmianie. O wyniku meczu musiał zadecydować konkurs rzutów karnych. Po 60. minutach gry na tablicy widniał wynik 29:29. W konkursie karnych górą były gnieźnianki, które zdobyły dwa punkty do tabeli ORLEN Superligi Kobiet.
Wręczono nagrody Gnieźnianina Roku
W czwartkowy wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się coroczna Gala Gnieźnianina Roku, w trakcie której przyznawane były nagrody Towarzystwa Miłośników Gniezna za działalność w różnych dziedzinach na rzecz miasta i regionu. Wyróżnienia trafiły do kilku osób.
Poznaliśmy laureatów nagród gali Gnieźnianina Roku
W najbliższy czwartek odbędzie się coroczne spotkanie, organizowane przez Towarzystwo Miłośników Gniezna, w trakcie którego wręczone zostaną nagrody dla osób, które w ostatnim czasie wyróżniły się swoją działalnością na terenie miasta i powiatu.
Pszczoły podejmą brązowe medalistki
Po niespodziewanym, wyjazdowym zwycięstwie z drużyną KPR Gminy Kobierzyce, podopieczne Romana Solarka na własnym terenie zmierzą się z 22-krotnymi Mistrzyniami Polski, PGE MKS FunFloor Lublin.
Pszczoły pokonują Kobierki
MKS URBIS Gniezno sprawił niemałą niespodziankę w 21. serii ORLEN Superligi Kobiet. Gnieźnianki wygrały na wyjeździe z trzecią siłą ligi, KPR Gminy Kobierzyce 23:28.
Zmiana na stanowisku pierwszego trenera w MKS PR
Z dniem 27 marca 2025 roku, klub z pierwszej stolicy Polski poinformował o rezygnacji Roberta Popka z pełnienia funkcji trenera MKS-u URBIS Gniezno.












