|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Złote Gody gnieźnieńskich par

źródło: Urząd Miejski

Po raz drugi w tym roku w Gnieźnie odbyła się uroczystość Złotych Godów dla par, które od pół wieku wspólnie idą przez życie.

W trakcie uroczystości, odbywającej się w Miejskim Ośrodku Kultury, z gnieźnianami świętującymi jubileusz spotkali się prezydent Michał Powałowski oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Mariusz Kabaciński. Ten pierwszy do obecnych w sali widowiskowej złożył życzenia zdrowia i dalszej pomyślności, podkreślając przykład, jakim jest każde z małżeństw o takim zasłużonym stażu. Całe wydarzenie urozmaicił tradycyjny krótki program artystyczny.

Szmaragdową, 55. rocznicę ślubu obchodzili Danuta i Jerzy Konieczni. Medale za 50 wspólnie przeżytych lat otrzymali: Bożena i Łucjan Ambrożakowie, Grażyna i Jerzy Andrzejewscy, Anna i Tadeusz Berlikowie, Renata i Bogumił Bieleccy, Grażyna i Tadeusz Groszewscy, Alicja i Antoni Hyży, Wiesława i Edward Ignaczakowie, Halina i Janusz Jankowscy, Maria i Włodzimierz Jaśkowiakowie, Zofia i Grzegorz Kamieniarzowie, Grażyna i Zdzisław Kolibabka, Teresa i Karol Kuczyńscy, Bożena i Jerzy Lauchstaedtowie oraz Teresa i Stanisław Madzińscy.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.