|  MN (opr)  |  1 komentarz

Gmina Gniezno funduje zabieg sterylizacji kotów

Urząd Gminy Gniezno informuje mieszkańców, że na jego terenie istnieje możliwość pełnego sfinansowania zabiegu sterylizacji lub kastracji kotów.

W ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Gniezno”, zabieg jest finansowany w 100% kosztów. Zaznaczamy, że dotyczy on mieszkańców gminy, a nie miasta.

Właściciele kotów z terenu Gminy Gniezno mogą zgłaszać się do Urzędu Gminy (pokój nr 9, tel. 61 424 57 66) w celu pobrania skierowania na zabieg sterylizacji lub kastracji kotów w terminie od poniedziałku 23 stycznia 2023 roku.

Skierowania wystawiane będą do wyczerpania środków zabezpieczonych w budżecie Gminy Gniezno na 2023 rok – jest to 5 tys. złotych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
17/01/2023 09:57

Brawo Gmina!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.