|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Z Gniezna do Wrześni – zastępca komendanta oraz wóz gaśniczy

adam domagalski psp września
Źródło: KP PSP Września

Nowym zastępcą komendanta KP PSP we Wrześni został mł. bryg. Adam Domagalski, który przez lata pełnił służbę w gnieźnieńskiej komendzie. Niezależnie od tego, do tamtejszego taboru trafił także wóz z Gniezna.

W piątek 20 stycznia w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni odbyła się roczna narada. W jej trakcie poinformowano, że Wielkopolski Komendant Wojewódzki PSP powierzył obowiązki zastępcy Komendanta Powiatowego PSP we Wrześni mł. bryg. Adamowi Domagalskiemu, który przez lata, od początku swojej kariery zawodowej związany był z gnieźnieńską strażą pożarną. Samo powierzenie obowiązków nastąpiło w siedzibie KW PSP w Poznaniu. Decyzja weszła w życie z dniem 20 stycznia.

Jednocześnie do PSP Września trafił także wóz ratowniczo-gaśniczy Scania, który do tej pory służył w strukturach PSP Gniezno – w dotychczasowej jednostce został on zastąpiony nowym fabrycznie pojazdem, zaprezentowanym kilka dni temu (zobacz więcej). Decyzja o przekazaniu pojazdu do Wrześni została podjęta przez wojewódzkie kierownictwo PSP.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gnieźnianin
Gnieźnianin
20/01/2023 21:14

Oj Panie Dolata, nie potrafił Pan zatrzymać samochodu strażackiego w naszym powiecie i przekazać go do którejś osp. Wstyd© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.