|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Jarmark odpustowy zagościł na ulicach miasta

Trzy ulice wypełnione straganami, pełne kolorowych zabawek, gadżetów, pamiątek, rękodzieła czy wypieków – w śródmieściu zagościł ponownie jarmark z okazji odpustu św. Wojciecha.

Niby co roku taki sam, a jednak za każdym razem przyciąga wielu zainteresowanych. Tak jest też i tym razem – od sobotniego rana na ul. Chrobrego, Mickiewicza czy Sienkiewicza rozstawiły się liczne stragany, stoiska czy punkty gastronomiczne lub dmuchane zamki, czekające na mieszkańców. Ponad nimi niesione wiatrem bujają balony, a całości dopełnia zapach różnych wyrobów cukierniczych czy widok „tradycyjnej” waty cukrowej.

Jarmark świętowojciechowy potrwa w sobotę do godzin wieczornych oraz w niedzielę od rana do późnych godzin popołudniowych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Fifa
Fifa
23/04/2023 11:03

Nic tylko kupować 3drożej, no bo miasto też musi zarobić.

Kot
Kot
22/04/2023 11:47

Niema to jak spać na papieżu.serio poduszka Jezu ufam tobie!?kto to wymyśla

Wrrr
Wrrr
23/04/2023 19:47
Odpowiedź  Kot

Po prostu piniondz. Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem kleru. Ale poduszka z papieżem to naprawdę urąga godności.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.