|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Podziękowali za 25 lat społecznej pracy sołtysowi Lulkowa

Mieszkańcy Lulkowa wybrali nowego sołtysa. Po niemal 25 latach pełnienia służby na rzecz mieszkańców rezygnację złożył dotychczasowy sołtys, Edmund Paluch.

Uroczyste spotkanie mieszkańców odbyło się 25 kwietnia br. Uczestnicy zebrania zdecydowali jednogłośnie o powierzeniu tej wyjątkowej w każdej wiejskiej społeczności funkcji Andrzejowi Tomaszewskiemu.

Jednocześnie tym samym złożono podziękowania i wyrazy wdzięczności za wieloletnią pracę dla Lulkowa ustępującemu sołtysowi Edmundowi Paluchowi. W spotkaniu uczestniczyła także Wójt Gminy Gniezno Maria Suplicka, która również uhonorowała odchodzącego sołtysa. Dziękuję za dotychczasową współpracę, zaangażowanie, trud na rzecz społeczności wsi Lulkowo oraz poświęcenie i wysiłek włożony w rozwój sołectwa jak i całej Gminy Gniezno. Życzę dużo zdrowia, zadowolenia i pomyślności w życiu osobistym. Nowemu sołtysowi życzę natomiast dobrej energii, wsparcia mieszkańców i wielu sukcesów w pracy na rzecz lokalnej społeczności – powiedziała Maria Suplicka. Sołtys Edmund Paluch sprawował funkcję sołtysa wsi Lulkowo od 1999 roku.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.