|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Gnieźnieński Targ Kwiatów już wkrótce

Zapraszamy na regionalne wydarzenie, które z pewnością zadowoli miłośników roślin domowych i ogrodowych – Gnieźnieński Targ Kwiatów. To doskonała okazja, aby nabyć doniczkowe okazy prosto od producenta w jednym miejscu.

Na Targu Kwiatów można wybierać spośród około 200 różnych rodzajów kwiatów z prawie 14 tysięcy sztuk, co daje duży wybór dla każdego miłośnika roślin.

Podczas targu będzie można dowiedzieć się, jak dbać o kwiaty w swoim domu, jak je nawozić i jak odpowiednio przesadzać. Będzie również można  poznać egzotyczne kwiaty, w tym owadożerne, kolekcjonerskie czy przyjazne zwierzętom.

Gnieźnieński Targ Kwiatów odbędzie się w sobotę i niedzielę 3-4 czerwca 2023 roku w hali GOSiR przy ul. bł Jolenty 5 w Gnieźnie.

W sobotę targ będzie otwarty od godziny 8:00 do 20:00, a w niedzielę od godziny 10:00 do 18:00. Wstęp na Gnieźnieński Targ Kwiatów jest bezpłatny, a za kwiaty będzie można zapłacić również kartą oraz blikiem. Więcej informacji na: https://www.facebook.com/targkwiatow  oraz na targkwiatow.pl

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.