|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Motocykliści zakończą sezon – będą utrudnienia w ruchu

W najbliższą niedzielę odbędzie się tradycyjne zakończenie sezonu przez motocyklistów. Tego dnia można spodziewać się utrudnień w ruchu w centrum Gniezna i w rejonie ul. Wrzesińskiej.

Jak co roku motocykliści jesienią organizują wspólne spotkanie w celu pożegnania sezonu. Nieoficjalnie jednak wielu z nich nadal będzie korzystać z aury, która towarzyszy nam na co dzień.

Nadchodzące zakończenie sezonu odbędzie się w niedzielę 1 października o godzinie 12 tradycyjnie na gnieźnieńskim Rynku. Miłośnicy jednośladów silnikowych zjadą się na główny plac miasta przed południem, skąd o wspomnianej godzinie wyruszą kawalkadą przez Gniezno.

Uczestnicy zlotu przejadą ulicami: Warszawską, Kościuszki, Dworcową, Konikowo, Pod Trzema Mostami, Słoneczną, 17 Dywizji Piechoty, Wesołą na teren zielony przy Muzeum Zabytków Kultury Technicznej przy ul. Wrzesińskiej. Tam wydarzenie odbywać się będzie do około godziny 15.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.