|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Motocykliści zakończyli sezon

Kilkaset maszyn i tylu też kierujących nimi miłośników motocykli pojawiło się na gnieźnieńskim Rynku w ramach zakończenia sezonu.

W roku kalendarzowym są dwa takie momenty – rozpoczęcie i zakończenie sezonu motocyklowego. Co prawda wydarzenia są symboliczne, bowiem użytkownicy tych jednośladów jeżdżą nimi wtedy, kiedy im na to pogoda pozwala, ale samo środowisko bardzo lubi się integrować na tego typu zlotach.

W niedzielę 1 października na Rynku odbyło się kolejne zakończenie sezonu, które wypełniło cały plac najróżniejszymi modelami, formami i markami motocykli. W samo południe wszyscy wyruszyli w paradzie ulicami miasta w kierunku zielonego zaplecza Muzeum Zabytków Kultury Technicznej, które znajduje się w byłej jednostce wojskowej przy ul. Wrzesińskiej.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kolarz
kolarz
02/10/2023 15:01

Panowie dziękujemy i wystarczy następny raz jedzcie smrodzić i blokowac ruch gdzie indziej !!!

MatiM
MatiM
01/10/2023 14:46

Jeszcze jedno.

IMG_0616.jpg
MatiM
MatiM
01/10/2023 14:45

Dorzucę coś od siebie.

IMG_0606_3.jpg© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.