|  Rafał Wichniewicz  |  4 komentarze

Będą naprawiać zapadniętą jezdnię na ul. Roosevelta – utrudnienia w ruchu

Urząd Miejski poinformował, że w najbliższych dniach na ul. Roosevelta spodziewać się należy sporych utrudnień w ruchu w związku z naprawą jedni na dwóch odcinkach.

Magistrat poinformował, że w dniach 4-10 października na ul. Roosevelta na wysokości skrzyżowania z ul. Libelta oraz skrzyżowania z ul. Żeromskiego prowadzone będą roboty drogowe. Będą one polegać na naprawie istniejącej nawierzchni, która zapadła się w rejonie ich poszerzenia.

Jak informuje urząd, prace prowadzone są w ramach udzielonej gwarancji wykonawcy, który realizował zadanie związane z wykonaniem tras rowerowych na ul. Roosevelta. Koszt ponosi firma.

W miejscu prowadzenia robót ruch drogowy będzie odbywał się wahadłowo, natomiast w godzinach wieczornych i nocnych, po zakończonych pracach, przywracany będzie ruch dwukierunkowy. Urząd doradza korzystanie z alternatywnej trasy objazdu widocznej na dołączonej mapie. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tutejszy
tutejszy
03/10/2023 20:33

A kiedy z centrum miasta znikną chwasty wyrastające z „klombów” i przy krawężnikach w centrum miasta? Prezydentowi nie wstyd za takie niechlujstwo w [pierwszej stolicy Polski???

wilk
wilk
03/10/2023 12:52

Za tą drogę powinna być sprawa karna,bo narażanie zdrowia lub życia uczestników tego na logikę wymaga !!!

EGon
EGon
02/10/2023 22:57

Długo ta „wspaniała” arteria rowerowa i zmora kierowców aut nie wytrzymała!

Krwiodawca
Krwiodawca
02/10/2023 14:47

Przecież niedawno oddano Budaszowke i już wymaga naprawy. Tak samo z zalewaniem ulicy Parkowej. Same fuszerki budowlane. Poczekajmy aż otworzą Rycerska i to coś co nazywa się rondem. Kolejna fuszerka ?.
A co z rondem na Witkowskiej lepiej niech go nie robią bo też s…….a.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.