|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

PEC rozdaje opaski na ulicach. „Bądź widoczny na drodze”

źródło: PEC

Od kilku dni Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej prowadzi akcję profilaktyczną na ulicach miasta, umieszczając… opaski odblaskowe. Każdy może sobie taką zabrać, ale jest prośba, by je nosić.

Akcja pn. „Błyśnij zielonym ciepłem – Bądź widoczny na drodze!” skierowana jest do wszystkich mieszkańców Gniezna i prowadzona w rejonie przejść dla pieszych. To właśnie w ich pobliżu umieszczane są zielone opaski odblaskowe, które każdy może zabrać ze sobą. Codziennie pojawiają się one w innym miejscu miasta.

Apel PEC jest skierowany do mieszkańców: – Zabierz opaskę odblaskową ze sobą, noś i bądź widoczny na drodze! Dni są coraz krótsze, a ciemno robi się coraz szybciej. Zdarzeń z udziałem pieszych po zmroku także już nie brakuje, dlatego apel jest tym szczególnie ważny. Opaski pojawiły się już na ul. Czarnieckiego i ul. Gdańskiej, a w kolejnych dniach znaleźć je będzie można także w innych lokalizacjach. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.