|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Wręczono stypendia gnieźnieńskim studentom

Kilkunastu studentów, uczących się w gnieźnieńskich uczelniach wyższych, otrzymało stypendia naukowe z uwagi na swoje dotychczasowe, dobre wyniki.

Spotkanie odbyło się w murach Akademii Nauk Stosowanych im. Hipolita Cegielskiego, gdzie przybyli przedstawiciele dwóch uczelni wyższych oraz studenci, którzy w minionym roku wykazali się dobrymi osiągnięciami podczas nauki. 

Stypendia wręczane przez Miasto Gniezno mają przede wszystkim motywować do dalszego rozwoju. Dlatego zarówno prezydent Tomasz Budasz, jak i prof. dr hab. Janusz Wiśniewski z ANS oraz prof. UAM dr hab. Mateusz Jaeger gratulowali osiągnięć, podziękowali za nie i życzyli dalszych sukcesów

W sumie stypendia otrzymało 7 studentów Instytutu Kultury Europejskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, 6 studentek z Akademii Nauk Stosowanych oraz 3 studentki z Ukrainy.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cagathos
Cagathos
28/10/2023 17:40

Gratulacje. Sprawiajcie aby Polka, Polak brzmiało dumnie.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.