|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Po raz drugi będą sprzedawać placki dla Oliwii

Zapraszamy już w najbliższy piątek 8 grudnia – w centrum Gniezna odbywać się będzie ponownie akcja sprzedaży placów dla 14-letniej Oliwii.

Kilka dni temu taką akcję przeprowadzili sołtysi wraz z kołami gospodyń wiejskich z gminy Niechanowo. Wszystko to na rzecz Oliwii z ich okolic, która nagle zachorowała i wymaga leczenia. Akcja sprzedaży placów spotkała się z dużym zainteresowaniem i wypieki bardzo szybko się rozeszły. Dlatego postanowiono tę inicjatywę powtórzyć.

Już w najbliższy piątek 8 grudnia od godziny 13:45 na u zbiegu ul. Chrobrego i Łubieńskiego (przy kościele garnizonowym) zapraszamy na kolejną sprzedaż wypieków: – Jako sołtysi ponownie chcemy pomóc naszej Oliwce i przygotowujemy kiermasz przepysznych wypieków, które będzie można odebrać za wsparcie chorej mieszkanki. Cieszę się, że poprzednia akcja spotkała się z tak dużym odzewem ze strony gnieźnian. Czekamy na Was w piątek od 13:45 – przekazał Krystian Rynarzewski, sołtys wsi Jarząbkowo.

Pomagać można też cały czas:

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.