|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Nowe śnieżne rzeźby pana Dariusza

zdjęcia: Dariusz Foerster (DJ Larry)

Mieszkaniec Szczytnik Duchownych Dariusz Foerster po raz kolejny przygotował śnieżne rzeźby, które stanęły przed jego domem.

Pan Dariusz od kilku lat, korzystając z każdego pojawiającego się śniegu, buduje swoje rzeźby z różnymi motywami. Były już postacie z bajek, samochodziki, zwierzęta czy krasnale, a nawet serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku, dzięki sporej dawce mokrego śniegu, powstał najpierw w grudniu śnieżny Gwiazdor. Potem śnieżna pogoda „odpuściła”, ale w ostatnich dniach kolejna porcja białego puchu pozwoliła na wykonanie tegorocznego logo 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo, że obecnie spadło znowu trochę śniegu, to jak twierdzi pan Darek, z obecnego bardzo ciężko wykonać cokolwiek, ponieważ mróz skutecznie utrudnia swobodne jego formowanie. Ale kto wie – sezon zimowy jeszcze się nie skończył!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
senior
senior
23/01/2024 15:06

Przyszła odwilż i te piękne rzeźby pewnie popłynęły w grzaskie podloze😪

Paweł
Paweł
17/01/2024 21:53

DJ Larry jesteś wielki!!!

senior
senior
17/01/2024 13:43

Gratulacje! To naprawdę trzeba być artystą i mieć talent, by takie cuda wyczarować. Szkoda, ze drogi zaśnieżone i oblodzone, bo byśmy się wybrali osobiście obejrzeć te rzeźby.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.