|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

W sobotę wystąpią utrudnienia w ruchu

W pierwszą sobotę kwietnia przez około dwie godziny w śródmieściu i wschodniej części Gniezna występować będą utrudnienia w ruchu spowodowane Biegiem Europejskim.

6 kwietnia odbędzie się w Gnieźnie dwudziesta pierwsza edycja Biegu Europejskiego. Zawody zostaną poprowadzone trasie, którą wytyczono na jednej pętli wzdłuż ulic centrum miasta oraz osiedla Konikowo. 

Bieg odbędzie się z Rynku ulicami: Chrobrego, Pocztowa, Konikowo, Pod Trzema Mostami, Słoneczna („nawrotka” w Velux), Pod Trzema Mostami, Reymonta i z powrotem przez ul. Konikowo, Chrobrego, Mieszka I, Dąbrówki na Rynek.

Drogi te w sobotę 6 kwietnia zostaną zamknięte w godzinach od 15:30 do 18:30. W związku z tym występować będą także utrudnienia w kursowaniu autobusów MPK Gniezno.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.