Dodatkowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych

źródło: Urbis
Miasto Gniezno wspólnie ze spółką Urbis ogłasza dodatkową zbiórkę odpadów wielkogabarytowych w związku z nawałnicą, która przeszła przez miasto w miniony poniedziałek.
Uszkodzone przez żywioł meble, dywany itp. – bez odpadów zmieszanych, elektrośmieci, opon, gruzu, armatury sanitarnej – można dostarczyć w dniach:
- czwartek 23 maja, w godzinach od 10.00 – 18.00
- piątek 24 maja, w godzinach od 10.00 – 18.00
- poniedziałek 27 maja, w godzinach od 10.00 – 18.00
Kontenery zostaną podstawione w następujących lokalizacjach:
- ul. Kaszarska/Rynek
- ul. Wyszyńskiego (stare targowisko)
- ul. Mickiewicza (przy teatrze)
#Tagi
W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy
oceniany
















