|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Tablice wciąż czekają na właścicieli

źródło: KPP Gniezno

W Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie wciąż czeka sporo tablic rejestracyjnych, których właściciele zagubili je podczas ulewy.

Po poniedziałkowej ulewie dziesiątki kierowców, przebijających się przez zalane ulice, pogubiło swoje tablice rejestracyjne. Wiele z nich było odnajdywanych dopiero po opadnięciu wody i albo były zbierane przez policjantów lub też przynoszono je przez mieszkańców na komendę. Wiele z nich wróciło do swoich właścicieli, ale wciąż nie wszystkie.

Jak informuje na bieżąco Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, w jej dyspozycji wciąż znajduje się sporo tablic, po które nie zgłosiły się osoby, które je utraciły. Lista lub też zdjęcia są na bieżąco zamieszczane na stronie jednostki. Tam też można zanosić tablice, których znalazcy jeszcze tego nie zrobili – wciąż są kierowcy, którzy nie mogą ich odnaleźć:

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.