|  MN (opr)  |  1 komentarz

Mieszkańcy Zdziechowy oczyścili boisko w swojej wsi

Boisko ze sztuczną nawierzchnią, znajdujące się przy pałacu w Zdziechowie, zostało po kilku latach oczyszczone i przygotowane do użytku.

Na płycie od lat zalegała warstwa ziemi, opadających liści itp., które przez lata nagromadziły się na całej powierzchni. W pracach porządkowych uczestniczyli mieszkańcy Zdziechowy oraz pracownicy ze Szkoły Podstawowej w Zdziechowie. Zamontowano również nowe bramki, które z własnych funduszy zakupiła miejscowa szkoła podstawowa.

W pomoc przy sprzątaniu zaangażowana była również młodzież, która teraz chętnie będzie korzystać z boiska. O uprzątnięcie boiska zabiegał radny gminy Gniezno Łukasz Ciesielski, ale podziękowania są kierowane do wszystkich, którzy przyczynili się do uporządkowania obiektu, a który teraz będzie służyć lokalnej społeczności. Zainteresowani mogą korzystać z obiektu codziennie, aż do zmierzchu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
z daleka
z daleka
24/05/2024 16:15

A nie trzeba bylo sprzatac na biezaco? Polacy to dziwny kraj!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.