|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

„Upomnienie” w skrzynce na listy. TOZ ostrzega

fragment pisma / źródło: TOZ

Nieznane osoby pozostawiają w skrzynkach na listy pisma, podszywając się pod Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Wolontariusze tej organizacji informują, że nie oni są ich nadawcami.

O sytuacji poinformował gnieźnieński TOZ, zamieszczając treść pisma, które otrzymał jeden z mieszkańców miasta. Jest ono sporządzone w taki sposób, że odbiorca może odebrać je jako oficjalny dokument wystawiony przez Towarzystwo. Tymczasem TOZ zaprzecza, by jakiekolwiek tego typu pisma o takiej treści dostarczał do kogokolwiek. Sam list dotyczy rzekomo uporczywego szczekania psa, przebywającego w mieszkaniu na jednej z ulic w centrum Gniezna.

Jak przekazali wolonatriusze: – Ktoś Podszywa się pod Toz i zostawia w skrzynkach na listy takie pisma. Nazwiska tam podane są wymyślone a podpisy podrobione. Sprawa została zgłoszona na Policję. Każdego kto posiada wiedzę na ten temat prosimy o kontakt priv! Zapewniamy anonimowość. Proszą oni osoby, które być może widziały kogoś, kto je dostarczał, o zgłaszanie się do nich za pomocą Facebooka lub telefonicznie 781 456 185: – Dajcie znać w jakich jeszcze miejscach pozostawiono takie informacje – napisali.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pelagia
Pelagia
24/06/2024 23:52

Politycy też szczekają swoimi pyskami 24/h i nie ma na nich donosów? Ostatnio szczekał na rynku nijaki kołodziejczyk czy jakoś tam i nikomu to nie przeszkadzało?Dziwne.

Sławek
Sławek
24/06/2024 17:57

Odciski palców wszystkich lokatorów i wyjdzie kto taki mądry.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.