|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

7 zaniedbanych yorków zostało zabezpieczonych przez wolontariuszy

źródło: Fundacja Przyjaciele Zwierząt

Przy asyście policji i weterynarza, przedstawiciele Fundacji Przyjaciele Zwierząt zabezpieczyli 7 psów, które przebywały w fatalnych warunkach.

O akcji informują zarówno wolontariusze, jak i policjanci. W miniony piątek na terenie jednej z nieruchomości w powiecie Fundacja Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie, przy asyście policjantów, dokonała zabezpieczenia 7 psów rasy York, które przebywały w złych warunkach, a do tego były bardzo zaniedbane.

– Domy potrzebne na cito. W związku z dzisiejszą interwencją zostało zabezpieczonych 7 psów w typie York. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt priv – przekazali. Jak dodali gnieźnieńscy policjanci: – Zwierzęta po zabezpieczeniu zostały przebadane przez lekarza weterynarii, po czym zostały umieszczone w hotelu dla zwierząt.

Jak można zobaczyć na fotografiach – zwierzęta były skrajnie zaniedbane, a u niektórych futra były sklejone od odchodów. Wolontariusze fundacji podziękowali policjantom za pomoc w szybkim przeprowadzeniu akcji zabezpieczania czworonogów, dzięki czemu te mają szansę na lepsze życie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
07/07/2024 14:29

Dodajcie ze kobieta z ukrainy była ich właścicielką

Pon
Pon
08/07/2024 12:47
Odpowiedź  Paweł

Tak oczywiście, ponieważ wśród Polaków nie ma zwyrodnialców…© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.