|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Kolejni wygrani w Lotto i zdrapkach

Pieniądze

Tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, kilku mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego za pomocą gier Lotto wzbogaciło się o kilkadziesiąt tysięcy złotych.Co jakiś czas przychodzi usłyszeć o mieszkańcu naszego regionu, któremu udaje się wygrać wysoką kwotę w grach liczbowych lub poszczęściło się w zdrapce. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy los uśmiechnął się do czterech uczestników, którzy zdecydowali się na udział:

  • 12 września br. w kolekturze przy ul. Witkowskiej 1 w Gnieźnie padła wygrana w Keno – 10 tys. złotych
  • 18 października br. w zdrapce w kolekturze przy ul. Poznańskiej 33 w Witkowie szczęśliwiec wygrał 40 tys. złotych
  • 20 października br. w Mini Lotto właściciel losu z kolektury przy ul. Chrobrego 7A w Gnieźnie zdobył 49 255 złotych

Największą w tym roku wygraną w naszym powiecie póki co pozostaje zwycięski los w Mini Lotto, który 2 kwietnia br. w kolekturze przy Placu Obrońców Żydowa w Żydowie został wylosowany i wygrał 353 118 złotych.

Póki co też najwyższą wygraną, jaka padła w naszym regionie, jest prawie 10,5 mln złotych, które wygrano w Lotto w październiku 2016 roku w Gnieźnie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mati
Mati
24/11/2022 15:39

jak ja mam 5 złotych to jest święto, a tutaj takie melony………© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.