|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

ANS zachęca do pomocy seniorom w akcji Anielskie Skrzydła

Pomoc seniorom
Zdjęcie nadesłane

Akademia Nauk Stosowanych organizuje akcję „Anielskie Skrzydła”. To wspólna inicjatywa całej społeczności tej uczelni oraz ludzi dobrej woli, w której pod swoje skrzydła biorą podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Gnieźnie.

To już trzecia edycja akcji i po raz kolejny jej organizatorzy są ogromnie zaskoczeni, wymiarem i tak pozytywnym odbiorem inicjatywy. Po cichu liczą na to, że i w tym roku nie zabraknie darczyńców, którzy otoczą seniorów atencją, ciepłym słowem i drobnym upominkiem.

– Zdajemy sobie sprawę z tego, że okres pandemii, rosnące koszty życia, niepokoje społeczne spowodowane aktualną sytuacją w kraju i za granicą, a także „życiowe zakręty”, które dotykają przecież każdego z nas – wszystko to sprawia, że w tym roku może być nam wyjątkowo ciężko skoncentrować swoją uwagę na drugim człowieku – informują i jak dalej piszą: – Niemniej jednak, gorąco wierzymy w to, że ten drobny gest i właśnie owe otwarcie serca na „człowieka w potrzebie”, pomoże nam przeżyć nadchodzące Święta Bożego Narodzenia w atmosferze pokoju, zaufania i miłości.

W jaki sposób możesz przyłączyć się do akcji?

Pod tym linkiem funkcjonuje formularz, na której znajduje się lista osób, których można obdarować prezentem oraz należy wpisać swojego maila. Dalej należy postępować według instrukcji podanej na tej samej stronie. Akcja trwa w pierwszych dniach grudnia – zachęcamy do udziału.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.