Przejdź do treści głównej

Autor: MN (opr)

Letni, profilaktyczny wyjazd młodych gnieźnian

Mnóstwo radości wszystkim uczestnikom przyniósł letni wyjazd socjoterapeutyczny zorganizowany przez gnieźnieński USKS Rodzice -Dzieciom.  Zakładał on zorganizowanie jedenastodniowego obozu w miejscowości Białka Tatrzańska dla grupy 35 uczestników rekrutowanych przez gnieźnieńskie instytucje pomagające rodzinom.

Czytaj dalej