|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Ponad pół miliona złotych dofinansowania dla MOK-u

Miejski Ośrodek Kultury pozyskał w ramach projektu „Promesa dla Kultury”, ogłoszonego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dofinansowanie w kwocie 574 071 złotych.

Dofinansowanie otrzymało tylko kilkanaście podmiotów z całej Polski, z czego kwota, jaką otrzymał MOK, jest drugą najwyższą w konkursie.

Ministerialny program „Promesa dla Kultury” ma na celu zwiększenie efektywności wykorzystania funduszy europejskich na rzecz rozwoju kultury poprzez zapewnienie środków na dofinansowanie tzw. wkładu własnego dla zadań realizowanych przy udziale programów europejskich.

Otrzymane 574 tys. złotych pozwoli więc na wykazanie środków po stronie inwestora i tym samym „zamknięcie finansowe” inwestycji realizowanej przy ul. Łubieńskiego. Ta, jak informowaliśmy niedawno, ma zostać zakończona w drugiej połowie roku – na rozpoczęcie kolejnego sezonu kulturalnego.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bolo
Bolo
28/02/2023 18:38

Super. Teraz czas na kolejny zabytek parowozownia© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.