|  Rafał Wichniewicz  |  7 komentarzy

Trwa budowa kolejnego obiektu handlowego przy ul. Gdańskiej

Drugi etap budowy „parku handlowego”, powstającego przy ul. Gdańskiej, jest w fazie realizacji – będzie on jeszcze większy od tego, który otwarto wiosną br.W marcu informowaliśmy o inwestycji i sklepach, które ulokowały się w obiekcie handlowym, powstałym na niezagospodarowanej dotąd działce, znajdującej się u zbiegu ul. Gdańskiej i Żnińskiej. Po otwarciu tychże w marcu br. inwestor zakładał kontynuowanie budowy drugiego i wykonanie go na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2024 roku.

Budowa obiektu ruszyła i obecnie jest już w fazie ustawiania nośnych elementów prefabrykowanych, na których utrzymywać się będzie cała konstrukcja. Docelowo nowy obiekt ma mieć powierzchnię 2600 metrów kwadratowych, a więc będzie większy od poprzedniego, który liczy 2100 metrów kwadratowych. W sumie na tym terenie powstanie 4700 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Ponadto na całości zaplanowany został parking na 140 miejsc postojowych.

Obecny termin otwarcia drugiego obiektu nie jest znany, podobnie jak marki sklepów, które w nim powstaną – komercjalizacją najpewniej zajmie się (podobnie jak w poprzednim przypadku) firma konsultingowa Zandecki Partners.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aleksander
aleksander
21/09/2023 20:05

no kolejny obiekt który pewnie nie znajdzie nabywców mamy w Gnieźnie takich mamy 3 drukarnia, ul gdańska naprzeciw Lidla, Roosevelta  a ciekawe co to za obiekt na ul Konikowo zespół usługowo handlowy 3 Mosty trudno znaleźć projekt co to ma by i jakie sklepy

Józef K.
Józef K.
18/09/2023 12:51

Prywatny inwestor, jego prywatny grunt, więc wszyscy mogą …

Hodowca milicjantów
Hodowca milicjantów
12/09/2023 21:16

Mam pomysł gdzie można postawić Biedronkę zainteresowanych zapraszam do kontaktu za pomysł chce tylko procent od sprzedaży

Hodowca milicjantów
Hodowca milicjantów
12/09/2023 21:14

Cały czas mówię Więcej marketów więcej marketów.Kiedys wszyscy się śmiali że Gniezno jest kojarzone z komisami samochodowymi .Teraz będą się śmiać z miasta marketów gdzie powstaje jeden obok drugiego .

zmieńmy to
zmieńmy to
12/09/2023 17:52

Pracy w Polskiej firmie za godną zapłatę – tego gnieźnianie potrzebują – nie kolejnych sklepów !!!

czytelnik
czytelnik
17/09/2023 08:41
Odpowiedź  zmieńmy to

Ale aby tak się stało należy wymienić szefa miasta i cała jego drużynę.

Nata
Nata
25/09/2023 15:52
Odpowiedź  czytelnik

Sami go wybraliście!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.