|  Rafał Wichniewicz  |  11 komentarzy

Nowy obiekt handlowy przy ul. Gdańskiej – znani są najemcy

Coraz bliżej końca są prace przy drugim etapie budowy parku handlowego, powstającego przy ul. Gdańskiej.

Wkrótce po ubiegłorocznym otwarciu kilku sklepów w zrealizowanym pierwszym obiekcie u zbiegu ul. Gdańskiej i Żnińskiej ruszyły prace przy drugim budynku. Powstał on po drugiej stronie nieruchomości i powierzchniowo jest nieco większy od pierwszego. Drugi etap inwestycji obejmuje ponad 2600 metrów kwadratowych i obecnie jest on już w większości ukończony – trwają prace związane z wykończeniem i adaptacją wnętrz przez jego przyszłych najemców. Cały park handlowy będzie liczył 4700 metrów kwadratowych.

Oba obiekty powstały na zlecenie przedsiębiorcy z Gniezna. Wykonawcą była firma Amwin Inwest z Wrześni, specjalizująca się w tego typu przedsięwzięciach.

Jak poinformowała firma Zandecki Partners z Poznania, zajmująca się komercjalizacją obiektu, w nowym obiekcie pojawią się sklepy sieci Biedronka oraz Woolworth, a także drogeria. Otwarcie planowane jest w trzecim kwartale 2024 roku. 

– Naszym celem związanym z komercjalizacją drugiej części obiektu było uzupełnienie oferty handlowej Centrum o marki, które nie występują w północnym obszarze miasta, a ich oferta będzie zróżnicowana i atrakcyjna dla mieszkańców Gniezna i okolic. Podobnie jak w pierwszym, w drugim etapie inwestycji będą znajdowały się trzy sklepy znanych sieci handlowych. Do grona Najemców I etapu – marek Sinsay, Action oraz Kaes – dołączą: operator spożywczy sieci Biedronka, debiutujący w Gnieźnie wielkopowierzchniowy sklep marki Woolworth oraz znana sieć drogerii – poinformował Zandecki Partners. Przy obiekcie powstało w sumie 140 miejsc parkingowych. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
antyPOwiec
antyPOwiec
31/05/2024 20:45

Inne miasta maja dawno galerie spacerowe z pieknymi roslinami, ba, nawet tezniami i takie tam inne, a my w tym zapyzialym Gnieznie mamy betonoze i beton na stolkach, co myslec perspektywicznie nie potrafi.

Linda
Linda
24/05/2024 16:24

A co z niszczejacym budynkiem pana H. po przeciwnej stronie tych wszystkich galerii? Czy to jeszcze nadaje sie do uzytku? Razi mieszkancow ta budowla:-(

.......
…….
30/05/2024 12:00
Odpowiedź  Linda

Pan H. wynajmuje galerie co budował panu Sz. na magazyn i ma święty spokój.
Jeden najemca,kasa się zgadza a nie walka z 40 najemcami.

milord
milord
31/05/2024 17:39
Odpowiedź  …….

Dobry gospodarz miasta porozmawialby z panem H,zeby ta archaiczna niedokonczona budowla nie szpecila miasta tak, jak zabytek na skrzyzowaniu Kleckoska/Poznanska. No, ale gdyby to byl dobry gospdarz, bo jak narazie takiego w Gnieznie nie bylo, bo to tylko sami pseudopolitycy marzacy o stolkach na innych poziomach politycznych, a mieszkancow maja niestety tam, gdzie nie wypada napisac, ale kazdy wie.

Shadow
Shadow
24/05/2024 15:41

kolejne sklepy to jest to czego potrzebuje Gniezno…

bozena
bozena
27/05/2024 13:51
Odpowiedź  Shadow

Dobrej placówki poczty na winiarach!!!!!!

czapla
czapla
31/05/2024 17:41
Odpowiedź  bozena

bozena – marzycielka. A jak glosowalas? To miej pretensje do tych, ktorym byle jak jest dobrze!

Miszaaa
Miszaaa
24/05/2024 14:43

A dojazd jedna droga którą prowadzi do media expert, jagody, action i teraz do nich. Gratulacje. Kto dopuszcza takie rozwiązania ? To skrzyżowanie będzie wiecznie zakorkowane

kierowca
kierowca
28/05/2024 09:20
Odpowiedź  Miszaaa

Dokładnie. Trzeba było zrobić ul. Gdańską dwujezdniową póki był na to czas i miejsce. Problem w tym, że nie myślimy perspektywicznie i pragmatycznie.

Shadow
Shadow
29/05/2024 16:45
Odpowiedź  kierowca

kto mógł przypuszczać że pajace zrobią z gdańskiej wylęgarnie marketów… :]

Marek zet
Marek zet
31/05/2024 19:53
Odpowiedź  Shadow

Ktoś tych pajaców wybiera idąc na wybory© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.