|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

123 km/h w terenie zabudowanym. Kierowca z „pakietem karnym”

Źródło: KPP Gniezno

Funkcjonariusze gnieźnieńskiej drogówki w miniony czwartek prowadzili działania wspólnie z policjantami z komend we Wrześni i Słupcy na terenie powiatu wrzesińskiego.

Podczas tych ponadpowiatowych działań, policjanci z grupy Speed, zwracali szczególną uwagę na kierowców przekraczających dopuszczalną prędkość, ich zachowania w okolicy przejść dla pieszych, a dokładniej czy nie wyprzedzają w ich rejonie oraz czy stosują się do sygnalizacji świetlnej.

– Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 24-latka z Miłosławia, który jadąc przez miejscowość Skotniki miał na liczniku swojego BMW 123 km/h. Z uwagi na to, że jest to teren zabudowany przekroczył on dozwoloną prędkość o 73 km/h. Młody mężczyzna nie tylko stracił uprawnienia do kierowania na 3 miesiące ale w pakiecie otrzymał też 2 500 mandat karny, a na jego konto wpłynęło 15 punktów karnych – informuje KPP Gniezno.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bohul
Bohul
21/01/2023 02:12

Na zdjęciu teren zabudowany, że hej© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.