|  Rafał Wichniewicz  |  5 komentarzy

Odłamek tynku spadł na chodnik i pieszą

W czwartkowy wczesny wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu w centrum Gniezna, gdzie fragment tynku spadł na chodnik.

Do zdarzenia doszło 26 stycznia po godzinie 18 na rogu ul. Dąbrówki i Krzywe Koło. To tam od balkonu na trzecim piętrze kamienicy oderwał się niewielki fragment tynku, który spadając na chodnik uderzył w idąca kobietę.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano służby, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Piesza nie odniosła poważnych obrażeń, ale mimo to trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Na miejscu obecna była również policja. Chodnik w miejscu, gdzie spadł tynk, został ogrodzony taśmą. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna
Krystyna
28/01/2023 15:50

Od nowego roku kamienicznicy przestaną w ogóle remontować swoje kamienice, bo nie można już odliczać żadnych kosztów remontowych. Podatek na nowych zasadach trzeba płacić nawet od tych kwot, które obligatoryjnie muszą wydawać na stałe i bezwzględne opłaty.

Elżbieta W
Elżbieta W
27/01/2023 11:53

W kamienicach, które mają tynki zagrażające życiu i zdrowiu przechodniów z automatu powinno się pozamykać isniejace w tych kamienicach sklepy. Bo Jeżeli właściciele kamienic mając spore dochody z wynajmu sklepów, przeznaczają je wyłącznie na luksusowe zagraniczne wycieczki, to powinno się ich, chociaż w ten sposób ukarać..

czytelnik
czytelnik
27/01/2023 22:09
Odpowiedź  Elżbieta W

Pani Elżbietą W chyba spadła z księżyca i nie widzi, ze w naszym mieście więcej niż połowa sklepów nie przynosi żadnych przychodów ich właścicielom, bo po prostu stoi pusta, a i reszta ledwo zipie jadąc na bardzo niskich czynszach. tak więc „ukaranie” właścicieli kamienic propozycją pani Elżbiety W jest niedorzeczne. A paskudna cecha, jaką jest zazdrość przejawiająca się w komentarzu napomykająca o luksusowych zagranicznych wycieczkach kogokolwiek jest co najmniej ohydna i paskudna.

Logicznie myślący
Logicznie myślący
27/01/2023 11:47

Wszystkie chodniki w centrum  należące do  Miasta  Gniezna  powinny zostać osłoniete  „pergolami”        z dachami zabezpieczajacymi pieszych przed spadajacymi ze ścian kamienic i z ich balkonów  tynkami.    W końcu za bezpieczeństwo na miejskich  chodnikach  odpowiada  ich własciciel czyli Urząd Miasta Gniezna. 

pieszy
pieszy
26/01/2023 23:00

A może by tak nadzór budowlany zobaczył niektóre kamienice w centrum, szczególnie zapraszamy na ul. Warszawską. Właściciel kasuje pieniądze, a ludzie boją się tam chodzić. Bezpieczeństwo ieszkancow sienie liczy?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.