|  Rafał Wichniewicz  |  5 komentarzy

Wieczorny wypadek na ul. Żwirki i Wigury

W poniedziałkowy wieczór w centrum Gniezna doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 30 stycznia, około godziny 21:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ul. Żwirki i Wigury, na wysokości supermarketu i stacji paliw doszło do czołowego zderzenia samochodu marki Audi z pojazdem marki Citroen. W wyniku tego oba pojazdy przemieściły się na jezdni. Pierwszej pomocy poszkodowanym udzieliły przypadkowe osoby.

Do zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, które zastały rozbite pojazdy. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz uszkodzonych pojazdów. Kierujący pojazdem marki Audi, z uwagi na odniesione obrażenia ciała, musiał pozostać w pojeździe – w celu jego wyciągnięcia konieczne było wycięcie fragmentu konstrukcji auta. Dopiero po tym został przeniesiony do karetki zespołu ratownictwa medycznego.

Kierowcy obu aut zostali przewiezieni do szpitala. Okoliczności wypadku ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany.

Zobacz także: Okoliczności wieczornego wypadku w centrum Gniezna

 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
szofer
szofer
31/01/2023 08:01

Przy dopuszczalnej szybkości w mieście do takich zniszczeń pojazdów by nie doszło. Co najmniej jeden z nich znacznie tę prędkość przekroczył.

Jerzy
Jerzy
31/01/2023 06:54

Jak ich wszystkich widzę przy tych wszystkich akcjach to płakać się chce. Brak jakiejkolwiek koordynacji dwoje się rusza, a dziesięciu stoi i się patrzy i to przy wypadkach i pożarach jest to samo.

Jerzy nie wierzy
Jerzy nie wierzy
31/01/2023 09:00
Odpowiedź  Jerzy

Jak ja widzę takich wszystkowiedzących komentujących, znających się na prowadzeniu akcji ratowniczej, to płakać się chce. Brak jakiejkolwiek refleksji, ogólny brak myślenia. Złóż papiery, przejdź testy, wykaż się sprawnością i umiejętnościami ratownictwa i wtedy zabierz głos.

kierowca
kierowca
31/01/2023 14:57
Odpowiedź  Jerzy nie wierzy

Do Jerzy nie wierzy: W punkt! Masz rację. Takich filozofów niestety mamy w Gnieźnie więcej!

Mari
Mari
01/02/2023 10:10
Odpowiedź  Jerzy nie wierzy

Czy pan wie co pan pisze zero pojęcia na ten temat filozof niech pan pokaże swoje umiejętności© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.