|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Czołowe zderzenie na zjeździe z obwodnicy

W środowy ranek doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby przewieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło 1 lutego, przed godziną 9 na zjeździe z Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego na drogę krajową nr 15 w kierunku Trzemeszna. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, miało tam miejsce zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno. Po dotarciu zastano rozbite pojazdy oraz trzy osoby podróżujące autami. Wszystkim udzielono pomocy medycznej, a dwie z nich zostały przewiezione do szpitala celem przeprowadzenia dalszych badań. Dodatkowo z jednego z aut miał uciec wystraszony mały pies, który oddalił się w nieznanym kierunku – nie jest znana jego rasa.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się z niewielkimi utrudnieniami.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
01/02/2023 15:24

Niemal codziennie kraksy w niedużym Gnieźnie? Co jest grane?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.