|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Zawisł na szpitalnym płocie. Mężczyznę zdjęli strażacy

W środowe popołudnie służby zostały skierowane na ul. Kostrzewskiego, gdzie mężczyzna zawisł na płocie.

Do zdarzenia doszło 5 kwietnia, po godzinie 17. Jak wynika z naszych informacji, mężczyzna w średnim wieku usiłował opuścić teren szpitala „Dziekanka” przechodząc przez płot od strony parkingu przy ul. Kostrzewskiego (naprzeciwko Muzeum). W trakcie tej czynności stracił równowagę i spadając, nadział się nogą na jedną ze stalowych sztachet, doprowadzając tym samym do zranienia.

Mężczyznę wiszącego do góry nogami zauważyli przypadkowo młodzi chłopacy, którzy odstawiali rowery miejskie przy liceum – to jeden z nich zatelefonował po służby. Po dotarciu strażaków poszkodowany został ostrożnie zdjęty z ogrodzenia, a następnie opatrzony. Po przyjeździe zespołu ratownictwa medycznego, został przekazany do karetki i przewieziony do szpitala.

Według naszych nieoficjalnych informacji, mężczyzna prawdopodobnie jest pacjentem i próbował uciec z terenu szpitala.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rowerzysta
rowerzysta
05/04/2023 23:39

Powinni zrobić ze 4 furtki, jak pacjent będzie chciał zwiać to i tak zwieje, po co robić problem. Przecież ludzie dorośli wiedzą co robią.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.