|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Przyjechali na odpoczynek do Skorzęcina. Przy okazji okradli sklep

Skradziony towar
źródło: KPP Gniezno

Krótko cieszyli się swoimi łupami sprawcy kradzieży, dokonanej w jednym ze sklepów na terenie Witkowa. Po wszystkim złodzieje pojechali „pod domek” do ośrodka wypoczynkowego.

W miniony czwartek 15 czerwca br. funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Witkowie otrzymali zgłoszenie o kradzieży artykułów z miejscowego marketu. Na miejsce udali się funkcjonariusze, którzy potwierdzili ten fakt – suma strat wynosiła 700 złotych i składały się na to artykuły spożywcze i drogeryjne. Złodzieje zabrali także alkohol.

– Policjanci przejrzeli monitoring i ustalili pojazd, którym poruszali się sprawcy. Była to honda civic.
Pojazd zlokalizowali na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. Ustalili także, że poruszały się nim 3 osoby: 2 mężczyzn i 1 kobieta. Sprawcy nie zdążyli się nacieszyć skradzionymi fantami, bowiem do zajmowanego przez nich domku wypoczynkowego zapukali mundurowi z Witkowa – informuje KPP Gniezno.

Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci ujawnili i zabezpieczyli skradziony towar. Sprawcami okazali się mieszkańcy Poznaina – 35-letnia kobieta i dwaj mężczyźni w wieku 31 i 34 lat. Ci ostatni usłyszeli już zarzuty kradzieży, a ta pierwsza – pomocy w jej dokonaniu. Teraz do odpoczynku dołączy oczekiwanie przez nich sprawy w sądzie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.