|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Poszukiwani świadkowie potrącenia na chodniku przez rowerzystkę

Policjanci poszukują osób, które były świadkami zdarzenia, do jakiego doszło na ul. Łubieńskiego – kobieta jadąca chodnikiem potrąciła pieszą.

O zdarzeniu informowaliśmy dwa tygodnie temu. Obecnie KPP Gniezno, które prowadzi postępowanie w tej sprawie, poszukuje świadków całego zdarzenia.

– W dniu 16 czerwca 2023 roku ok. godz. 17:40 w Gnieźnie przy ul. Łubieńskiego (na wysokości (MOK) podczas wykonywania manewru wyprzedzania na chodniku rowerzystka doprowadziła do potrącenia pieszej idącej w tym samym kierunku. W wyniku zdarzenia piesza i rowerzystka upadła na chodnik, gdzie piesza odniosła obrażenia ciała i była hospitalizowana. Prowadzący sprawę prosi o kontakt świadków zdarzenia oraz rowerzystkę – zamieściła w komunikacie KPP Gniezno.

Osoby te mogą się kontaktować z asp. szt. Adamem Michalakiem tel. 47 77 21 286, mail: adam.michalak@po.policja.gov.pl

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.