|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Pędził w terenie zabudowanym – słono zapłaci

źródło: KPP Września

Z konsekwencjami liczyć się musi mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego, który za miedzą wykazał się brakiem znajomości przepisów, znacznie przekraczając prędkość w terenie zabudowanym.

O sytuacji informuje KPP Września, która w miniony weekend przyłapała trzech kierowców na przekroczeniu prędkości w obszarze oznaczonym jako zabudowany. Jednym z nich, kierowcą Mercedesa, był mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego, który jadąc przez Obłaczkowo pędził 131 km/h.

Jak informuje miejscowa policja, mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami przez trzy miesiące. Nawet po ich odzyskaniu za kilka tygodni, będzie musiał wykazywać się znacznie większą ostrożnością na drodze, bowiem poza otrzymaniem mandatu w wysokości 2500 złotych, na jego konto zaliczono także 15 punktów karnych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.