|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Kompletnie pijany zakończył jazdę w rowie

29-latek z gminy Trzemeszno doprowadził do zdarzenia drogowego, kończąc swoją pijacką jazdę w rowie.

Sytuacja miała miejsce w niedzielę 17 września, około godziny 2:30. Jak informuje trzemeszno24.info, służby zostały powiadomione o wypadku na drodze krajowej nr 15 na wysokości wsi Lubin w gminie Trzemeszno.

Po dotarciu na miejsce zastano pojazd w rowie oraz kierowcę, który wydostał się z niego o własnych siłach. Te jednak były mocno osłabione, bo jak się okazało, sprawca zdarzenia był pijany – przybyli na miejsce policjanci ujawnili alkomatem 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

29-latek z gminy Trzemeszno trafił na komisariat, gdzie przeprowadzono z nim dalsze czynności. Jego auto trafiło na parking depozytowy. Teraz mężczyzna będzie odpowiadał za spowodowanie zdarzenia drogowego i prowadzenie pojazdu mechanicznego.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.