|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zderzenie dwóch aut. Jedno z nich potrąciło pieszą

Wypadek

Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło we wtorkowy ranek na drodze wojewódzkiej nr 190.

Do zdarzenia doszło 15 listopada, przed godziną 9:30 na odcinku szosy pomiędzy Oborą a Działyniem, na wysokości skrzyżowania z drogą do Kopydłowa. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem osobowym zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, przed którym znajdowała się osoba chcąca przekroczyć jezdnię. W tym momencie w tył pojazdu uderzył inny, posiadający dodatkowo przyczepkę z innym autem.  W wyniku silnego uderzenia, pierwsze z aut potrąciło pieszą, a następnie wpadło do przydrożnego rowu.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy OSP Kłecko i JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Wezwany zespół ratownictwa medycznego, po opatrzeniu na miejscu pieszej oraz kierującej pierwszym z samochodów, przewiózł obie poszkodowane osoby do szpitala celem dalszych badań.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.