|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

67 wykroczeń ujawnionych w trakcie „kaskady”

W miniony poniedziałek policjanci z powiatu gnieźnieńskiego i wrzesińskiego prowadzili wspólne działania na drogach, w ramach akcji „Prędkość i Kaskada”.

Czynności miały charakter kontrolno-prewencyjny i do udziału, jako wsparcie z uwagi na szeroki zakres planowanych działań, poproszono także funkcjonariuszy z sąsiedniego powiatu.

– Celem działania była poprawa bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg. Kontrole prowadzone były na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach przez patrole ustawione kolejno po sobie na określonym, krótkim odcinku drogi – informuje KPP Gniezno.

W trakcie prowadzonej akcji policjanci ujawnili 67 negatywnych zachowań na drodze, z czego 55 kierujących przekroczyło dozwoloną prędkość. – Wobec wszystkich, którzy popełnili wykroczenia mundurowi zastosowali odpowiednie środki przewidziane prawem – dodano przypominając, że nadmierna prędkość jest jednym z głównych czynników większości zdarzeń drogowych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jan
jan
30/05/2024 15:10

opresyjne państwo

Janosik
Janosik
29/05/2024 06:29

Janosik robi robotę!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.