|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Trwa dogaszanie pogorzeliska po nocnym pożarze

Strażacy cały czas działają na miejscu pożaru, który wybuchł w środku nocy na terenie zakładu stolarskiego przy ul. Kiszkowskiej.

O zdarzeniu informowaliśmy na żywo w serwisie społecznościowym oraz później na portalu z obszerną relacją zdjęć z nocnej akcji gaśniczej, która rozpoczęła się po zgłoszeniu pożaru około godziny 2:30. 

Akcja trwa cały czas, pomimo iż upływa już prawie 12 godzin od zaistnienia zdarzenia. Obecnie jednak na miejscu jest kilka zastępów, które prowadzą działania rozbiórkowe oraz dogaszają tlące się elementy spalonej konstrukcji i materiałów znajdujących się pod zawalonym obiektem.

Obecni już wiadomo, że w ogniu stanął budynek magazynu stolarni o wymiarach 90 na 15 metrów oraz zewnętrzne składowisko drewna. W wyniku oddziaływania cieplnego pożar zajął także kolejne, mniejsze budynki. W działaniach gaśniczych wzięło udział w sumie 19 zastępów straży pożarnej z Gniezna oraz ochotniczych z terenu kilku gmin. Okoliczności pożaru ustalać będzie biegły ds. pożarnictwa. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.