|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Widzowie przyszli na koncert, który się nie odbył

W czwartkowy wieczór spore grono osób pojawiło się w holu Szkoły Pomnik, gdzie zgodnie z otrzymanymi informacjami, miał się odbyć koncert. Na miejscu okazało się, że nie ma ani artystów, ani organizatorów.

Wszystko zaczęło się jesienią ub. roku, kiedy w sieci pojawiły się informacje o koncercie zespołu „Raz, dwa, trzy”. Pierwotnie miał się on odbyć 10 grudnia 2022 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego, jednak dzień przed nim wszyscy posiadacze biletów otrzymali SMS-y na swoje telefony o jego przełożeniu na 30 marca 2023 roku.

Zgodnie z tą informacją, dokładnie w czwartek 30 marca, tuż przed godziną 18 w auli Pomnika zaczęli się pojawiać właściciele biletów na wspomniany koncert. Zastali jednak zamknięte drzwi i brak jakichkolwiek informacji. W sumie na miejscu pojawiło się kilkadziesiąt osób. Wkrótce też zaczęli dopiero sprawdzać, co jest powodem takiego stanu rzeczy.

Organizatorem koncertu była agencja Scena  Konesera. Nie wszyscy jednak wcześniej sprawdzili, że wokół tej firmy w ostatnich miesiącach narosły liczne kontrowersje, a niektórzy artyści zerwali z nią umowę. Już pod koniec ub. roku zrobił tak m.in. Michał Bajor, Andrzej Piaseczny czy właśnie zespół „Raz, dwa trzy”, którzy opublikowali swoje oświadczenia w tej sprawie.

Wobec takiej sytuacji niedoszli widzowie, którzy za bilety zapłacili 120 lub 200 złotych, musieli odejść z kwitkiem. W podobnych sytuacjach jest wiele innych osób w całym kraju, gdzie Scena Konesera miała zaplanowane koncerty i o ich odwołaniu nie poinformowała swoich klientów.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.