|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Święto Latawca i Pieczonego Ziemniaka

Pora na tradycyjne zakończenie lata, które organizowane jest przez Miejski Ośrodek Kultury – odbędzie się ono na Placu św. Wojciecha.

Po zeszłorocznej bardzo udanej edycji Miejski Ośrodek Kultury ponownie zaprasza na plac św. Wojciecha w sobotę 30 września o godzinie 15.00.

Oczywiście tradycyjnie już odbędzie się konkurs na najpiękniejszy latawiec i najlepszy lot dronem, nie zabraknie też ziemniaków – do upieczenia. Jeśli ktoś nie zdąży do tego czasu zrobić latawca, to będzie mógł go wykonać pod kierunkiem instruktorów MOK podczas wydarzenia. Gwarantowana świetna atmosfera, dużo dobrej zabawy i sporo atrakcji.

Dodatkowo, w ramach wydarzenia odbędzie się pokaz kina plenerowego – o godzinie 20.00, zostanie wyświetlony film “Małe szczęścia”. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.