|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zbliżenia: spotkanie z Irminą Kosmalą

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Irminą Kosmalą, które będzie dotyczyć jej najnowszej publikacji oraz dotychczasowej działalności.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Zbliżenia” i zaplanowane zostało w piątek 15 grudnia o godzinie 17:00 w czytelni Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna przy ul. Mieszka I 16. Wydarzenie poprowadzone zostanie wokół najnowszej publikacji autorki „Itinerarium, czyli przewodnik z lektur dla podróżnych”.

Publikacja jest podróżą po książkach. Irmina Kosmala, recenzując je od lat, stworzyła – zgodnie z tytułem – przewodnik. Nie jest on jednak takim zwykłym dziełem, ale czymś więcej, o czym napisał redaktor naczelny Zeszytów Poetyckich i wydawca dzieła Dawid Jung „próbą wyłonienia filozoficznej myśli oraz dotarcia do prawdy”. Jest to spotkanie dla każdego, kto poznaje i odkrywa literaturę. Wstęp na wydarzenie jest wolny – zapraszamy!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.