|  MN  |  2 komentarze

Dzień Dziecka nad gnieźnieńską „Wenecją”

zdjęcie nadesłane

Stowarzyszenie Ziemia Gnieźnieńska serdecznie zaprasza mieszkańców Gniezna wraz z dziećmi do świętowania Dnia Dziecka z Ziemią Gnieźnieńską.

W najbliższą sobotę 1 czerwca, w godzinach od 10 do 13 nad Jeziorem Jelonek (przy placu zabaw) planowana jest moc atrakcji, wśród nich m.in.: dmuchany zamek, wata cukrowa, spotkanie z królem i księżniczkami, rozdawanie balonów, ciepły posiłek (zupa pomidorowa), czytanie bajek, konkursy rysunkowe, zabawy z animatorkami (puszczanie baniek, gry zręcznościowe, itd.), malowanie twarzy (przez słuchaczki pierwszego roku kierunku Technik Usług Kosmetycznych z „Medyka”)

Na koniec, na wszystkich uczestników czeka drobna pamiątka z wydarzenia, która będzie zwieńczeniem tego ekscytującego dnia (pamiątkowe zdjęcie w ramce z królem Polski).

Udział w imprezie jest bezpłatny!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mama,tata i dzieci
mama,tata i dzieci
29/05/2024 21:41

Bedziemy na pewno, oby tylko pogpda dopisala!

czytelniczka
czytelniczka
27/05/2024 16:48

No, no, ZG rozwija skrzydla! Gratulacje i zyczenia dobrej zabawy dla najmlodszych!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.